Vokiečių kalbos mokytoja dalyvavo tarptautiniuose kompetencijos tobulinimo kursuose

Mokyklos vokiečių kalbos mokytoja Jurgita Valentukonienė dalyvavo tarptautinių kombinuotų tobulinimosi kursų “Mokytis mokyti vokiečių” 8-to modulio “Vokiečių kalba vaikams” įvadiniame seminare, kuris vyko kovo 1-2 dienomis Rygoje. Toliau 9 savaites mokytoja kartu su kolegomis iš Latvijos ir Estijos skaitys literatūrą, atliks teorines ir praktines užduotis, rengs praktinį tyrimo projektą internetinėje platformoje. Gegužės mėnesį kursų dalyviai dalinsis gerąja patirtimi, pristatys tarptautinėse komandose atliktą praktinį tyrimą. Kursuose aiškinamasi, kaip išmokstama gimtosios ir užsienio kalbos, aprašomi metodai ir supažindinama su medžiaga, kurią naudojant pamokose 4-10 metų vaikai gali geriausiai įsisavinti vokiečių kalbą.