"Šeši vertės medaliai"

Šeši medaliai: sidabro, plieno, žalvario, stiklo, medžio ir aukso... Kurį pasirinktume? Kurio vertė didesnė? Už ką gautume vienokį ar kitokį medalį?

Susimąstyti apie medalio vertę, slepiamas vertybes, išmokti pasirinkti ir siekti tikslų nepamynus kitų žmonių vertybių skatina Edward de Bono mąstymo lavinimo sistemoje svarbią vietą užimanti „Šešių vertės medalių“ sąranga.

Mūsų mokyklos Efektyvaus mąstymo centro narių grupei ir mokyklos administracijai Edw. de Bono mąstymo lavinimo sistemos galimybes atskleidžia, su „Šešių vertės medalių“ sąranga supažindina bei kasdienėje veikloje, vadybiniame ar pedagoginiame darbe vertės pajūtį lavinti ragina dr. Audronė Allan, dBT mąstymo vyr. trenerė.

Seminaras „Šeši vertės medaliai“ vyksta mokyklos skaitykloje sausio 9 ir 16 dienomis.

Urb04 Urb01

Urb03 Urb02