Socialinės reklamos

Gegužės 28 dieną mokyklos aktų salėje vyko projekto „Kuriame socialinę reklamą“ paskutinis etapas: pristatytos 10a, 10b, 10c klasių mokinių kurtos socialinės reklamos. Dešimtokai vaizdo reklamomis informavo bendruomenę apie egzistuojančias problemas, atkreipė dėmesį į bendramokslių įpročius bei skatino mąstyti ir keisti netinkamą elgesį, įsitikinimus ar požiūrį.

Jaunųjų reklamų kūrėjų darbas tęsėsi net 3 mėnesius: mokiniai per lietuvių kalbos pamoką (mokytoja I. Telšinskaitė) susipažino su socialinės reklamos tikslais, analizavo per televiziją, internete skelbiamas vaizdo ir garso reklamas, stebėjo mokyklos bendruomenės narius, susiformavusius ydingus įpročius ir, išsirinkę opiausią socialinę problemą, sugalvoję idėją, kūrė scenarijus ir kadruotes, filmavo. Dirbdami drauge, padėdami vieni kitiems, kūrybiškai perteikė savo požiūrį į patyčias, sveikinimąsi, tvarką, saugumą ir švarą mokykloje.
10-tų klasių mokinių kurtos socialinės reklamos:

Greitis

Tai ne tavo kaltė!

Aplinka kiekvieno iš mūsų rankose

Šiukšlinimas

Visos teisės saugomos 2024  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla