Mokinių kelionės į Švediją akimirkos

svedija17-8 klasių mokiniai su mokytojomis, Zita Urbonavičiene ir Mintaute Jurkuviene, keliavo į Švediją.

Kelionės tikslas – pažinti dviejų sostinių, Stokholmo ir Rygos, senamiesčius. Švedijos sostinės senamiestis sužavėjo didingais karalių rūmais, šalia kurių buvo galima stebėti garbės sargybos pasikeitimo ceremoniją. Taip pat sudomino pastatas, kuriame teikiamos Nobelio premijos, įspūdinga prieplauka, tiltai, kiti architektūriniai pastatai. Visi džiaugėsi galėję apsilankyti garsiajame Vasos muziejuje - pamatyti didingąjį XVII a. laivą.
Rygos senamiestyje gatvės muzikantai dovanojo turistams Lietuvos himną ir lietuvišką dainą, nustebino paroda, skirta Baltijos šalių Nepriklausomybei švęsti, puikiu oru, leidusiu mėgautis nuostabia Latvijos sostinės senamiesčio architektūra, Jelgavos upės pakrante.
Kelionė keltu visus dar labiau suartino, o laikas žvelgiant į Baltijos jūrą leido pamąstyti jau apie kitą kelionę.

Visos teisės saugomos 2024  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla