Karjeros planavimo svarba mokykloje

lektuvasBalandžio 24 d. 10a ir 10b klasių mokiniai, lankėsi Kauno technikos profesinio mokymo centro moksleivių laboratorijose.
Mokiniai apsilankė:
  • Automechanikos laboratorijoje, kurioje susipažino su automobilių remonto technologijomis ir techninės priežiūros būdais.
  • Santechnikos laboratorijoje, kurioje daugiau sužinojo apie vandens tiekimo ir šalinimo įrenginius pastatuose, šildymo sistemas, alternatyvios energijos šaltinius.
  • Metalo apdirbimo laboratorijoje, kurioje daugiau sužinojo apie automobilių detalių lyginimą, virinimą, paruošimą dažymui ir raktų pakabukų gamyba CNC staklėmis.
  • Savadarbių automobilių parodoje.
  • Taip pat išbandė realaus skrydžio parasparniu simuliatorių. Bei šaudymą ginklais kartu su Šaulių sąjungos atstovų pagalba.
Išvyką organizavo mokyklos psichologė Erika Drulytė-Gineikienė.

Visos teisės saugomos 2024  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla