Uniformos

uniformos

Mokinių uniformų dėvėjimo reglamentas >>

1-4 klasių uniformos komplektas (uniformų pavyzdžiai):

mergaitėms – sarafanas (viršus – pilkos spalvos, apačia – raudonais bei pilkais langeliais) ir kaklaraištis (raudonais bei pilkais langeliais),

• berniukams – švarkas (pilkos spalvos), juodos kelnės, kaklaraištis (raudonais bei pilkais langeliais).

5-12 klasių uniformos komplektas (uniformų pavyzdžiai):

• merginoms – švarkas (pilkos spalvos), sijonas (raudonais bei pilkais langeliais), kai šalta – juodos kelnės, pageidautinas kaklaraištis (raudonais bei pilkais langeliais),
  • vaikinams – švarkas (pilkos spalvos), juodos kelnės, pageidautinas kaklaraištis (raudonais bei pilkais langeliais).

Šiais mokslo metais kiekvienam mokiniui / mokinei privalomas visas uniformos komplektas.

Medžiagą galima įsigyti parduotuvėje „Drobė“ (Draugystės g. 14) ir siuvykloje "Kohorta"(K. Donelaičio g. 78).

Privaloma:

• a) pilkos spalvos medžiaga (Laivelis 9998),
  • b) raudonais bei pilkais langeliais medžiaga (Žvirblis 9692).

UAB „Kohorta“ (K. Donelaičio g. 78, Kaunas) siūlo uniformų siuvimui 10% nuolaidą.

Visos teisės saugomos 2024  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla