Aprūpinimas vadovėliais

Vadovėlių ir mokymo priemonių įsigijimo, priėmimo, apskaitos, saugojimo ir išdavimo moksleiviams tvarką tvirtina mokyklos direktorius.

• Vadovėliai užsakomi iš moksleivio krepšelio lėšų pagal „Galimų įsigyti bendrojo lavinimo dalykų vadovėlių sąrašą“, patvirtintą Švietimo ir mokslo ministerijos.
  • Vadovėlius, vadovėlį papildančias mokymo priemones (išskyrus pratybų sąsiuvinius), įvairias mokytojui reikalingas knygas, programines, užklasinio skaitymo knygas, informacinius leidinius, skaitmenines mokymo priemones užsako bibliotekos vedėja, užsakymą derina su dalykų metodinių grupių pirmininkais ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui D.Krasauskiene.
  • Mokykloje vykdoma individuali ir visuminė vadovėlių apskaita, jie saugomi atskiroje patalpoje. Vadovėlių išdavimas mokytojams žymimas išdavimo-grąžinimo lapuose, 10-12 klasių moksleiviams- skaitytojų formuliaruose.
  • Mokytojai ir moksleiviai pametę ar sugadinę vadovėlius, knygas atperka naujus arba atlygina pinigais pagal prarastų ar sugadintų spaudinių atlyginimo komisijos nustatytą kainą.
  • Mokslo metų pabaigoje visi mokytojai ir moksleiviai grąžina vadovėlius ir knygas į biblioteką. Moksleiviai, išeidami iš mokyklos, vadovėlius gražina į biblioteką, pildo atsiskaitymo lapą..
  • Pratybų sąsiuvinius moksleiviai perka patys, mokytojai nurodo pratybų sąsiuvinio autorių ir pavadinimą.

VADOVĖLIŲ PRIEŽIŪRA

1. Vadovėliuose negali būti atžymėjimų pieštuku ar kitomis rašymo priemonėmis.
  2. Būtina užpildyti vadovėlio kortelę, jei jos nėra, pavardę  vardą, klasę ir mokslo metus rašyti ant viršelio vidiniame lape knygos gale. Dalyko mokytojas patikrina ar užpildyta kortelė.
  3. Visi išduodami vadovėliai yra tvarkingi, dauguma nauji. Suplyšusius vadovėlius mokinys privalo suklijuoti. Gautus vadovėlius aplenkti, įdėti knygos žymeklį.

Visos teisės saugomos 2024  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla