Prenumerata

Nuo  2017 m. sausio 1 d.  mokyklos bibliotekoje skaitykime periodinius leidinius:

Kauno diena –  dienraštis.

Nemunas – Kauno kultūros ir meno savaitraštis.

Artuma – katalikiškas žurnalas šeimai ir ne tik, atviras visiems krikščionims, tikintiems ir laisvamaniams.

Ateitiskrikščioniškos pakraipos žurnalas Lietuvoje, prisidedantis prie ateitininkų ideologijos skleidimo.

„Bitutė“ -žurnalas  kuriamas įsiklausant į tai, kas įdomu vaikams. Tekstai, piešiniai, nuotraukos padeda  jiems suvokti aplinkinį pasaulį, ugdo krikščioniškas vertybes, skatina kurti, mąstyti, fantazuoti.

Gimtoji kalba- žurnalas skiriamas kalbos tvarkytojams, dėstytojams ir mokytojams, žurnalistams, tarnautojams, verslininkams.

Iliustruotoji istorija –  nepamirštamos kelionės laiku, gausiai iliustruotas, straipsniai nuo karinių dramų,  pažintinių kelionių iki pažangiausių technikos laimėjimų ir meno pasaulio stebuklų.

Iliustruotas mokslas – kiekviename numeryje būtinai rasite publikacijų  temomis: astronomija/kosmosas, fizika/chemija/matematika, medicina/psichologija, geologija, technologijos, gyvūnų pasaulis, žurnalas gausiai iliustruotas.

Kuo būti, Kur stoti? –  skirtas moksleiviams, o ypač abiturientams, apie profesijos pasirinkimą: „Kaip suprasti, koks darbas man labiausiai patiks?“, „Kur man geriausiai seksis?“, „Kaip pasirinkti?“

Rubinaitis – žurnalas apie vaikų literatūrą ir knygas, einantis nuo 1994 m.

Rankdarbių kraitelė mezgimas, nėrimas, siuvinėjimas ir kitos tradicinės bei naujos rankdarbių technikos. Kiekviename numeryje - daugybė modelių, patarimų ir iliustruotų pamokų ne tik pradedantiesiems...

Švietimo naujienos –  informacinis leidinys mokytojams, informacija mokykloms, galimybė susipažinti su naujausiais švietimo pertvarkos dokumentais ir projektais, pasidalyti patyrimu.

Veidas – naujienų savaitraštis, svarbi informacija apie politiką, ekonomiką, kultūrą, socialinę šalies raidą. Savaitraštyje aprašomi ir analizuojami  įvykiai ar reiškiniai, darantys įtaką šalies gyvenimui, mūsų  kasdienybei.

Žurnalas VALSTYBĖ - ekonomika ir politika, tendencijos ir perspektyvos skirtas aktyviems visuomenės nariams, veikiantiems versle, politikoje, kultūriniame gyvenime ir suvokiantiems, kad jų verslo bei kūrybos sėkmė priklauso nuo valstybės vystymosi.

Visos teisės saugomos 2024  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla