Bibliotekos renginiai

2016 m.

Susitikimas su rašytoja

Gegužės 17 d. mokyklos skaitykloje vyko susitikimas su rašytoja, knygos „Atjunk“ autore Rebeka Una (J.Šalaševičiūte). Knyga 2015 m. nominuota Metų knygos rinkimuose paauglių kategorijoje.

„Atjunk“ – tai pagalbos šauksmas. Šioje knygoje visi žmonės jaučiasi labai gerai, tobulai. Veikėjai gyvena netolimoje ateityje, steriliai išvalytame pasaulyje: be daiktų ir be pojūčių, vis labiau kontroliuojami virtualios sistemos. Gimtadienį švenčia 5–10 tūkstančių virtualių draugų, valgo vitrualiai tortą... Apie tai, kaip keičiasi mūsų bendravimas, kaip prarandame pojūčius bei jausmus ir kalbėjomės su rašytoja Rebeka Una.

knyga1knyga2knyga4

Paskaitykime kartu!

Nori pažinti pasaulį? SKAITYK! Nori atrasti save? SKAITYK! Nori turėti draugų? SKAITYK!

Ar žinai, kuo kvepia sapnas? O ar numanai, kokios jis spalvos? Mažasis ežiukas mielai padės sužinoti. 5c kl. moksleiviai kartu su gimtosios kalbos mokytoja V. Rimkiene mėgino įspėti svajoklio ežiuko sapnus perskaitę E. Paltanavičiaus knygą „Maži ežiuko sapnai“. Ežiukai ne tik sapnavo, bet ir buvo atėję pabendrauti su skaitytojais. Knygos aptarimas vyko mokyklos bibliotekoje.

ezys3ezys4ezys1ezys2

Kovo 16-oji – Knygnešio diena

Kiekviena tauta pagerbia žymiuosius savo žmones, visuomenės ir kultūros veikėjus. Kovo 16-ąją mūsų mokykloje prisiminti knygnešiai. Skaitykloje vykusiame renginyje „Meilė Tėvynei, Žmogui, Kalbai...“ kalbėta apie lietuviškos knygos gynėjus spaudos draudimo metais, apie sunkumus siekiant kalbos laisvės, apie meilę Tėvynei.

knygnesys1knygnesys2knygnesys3

"DALIJAMĖS KNYGA - DALIJAMĖS GERUMU!"

akcija knygosakcija knygos1

akcija knygos2akcija knygos3

Kalėdų belaukiant...

kaledos2016 1kaledos2016 2

kaledos2016 3kaledos2016 4kaledos2016 5

2015 m.

Knygų kalėdos

knygu kaledos1

Artėjant   gražiausioms  metų šventėms mokyklos bibliotekoje apsilankė 3b klasės mokiniai  su mokytoja S. Engelmane.

„Norime  prisijungti  prie  Prezidentės  D. Grybauskaitės  inicijuotos  „Knygų  Kalėdų“ akcijos  ir  padovanoti  knygų  mokyklos  bibliotekai“ – sakė mokiniai. Mokyklos bibliotekininkės  dėkoja  visiems  bendruomenės  nariams  už dovanojamus  leidinius  ir  tikisi  , kad  skaitytojų  gretas  papildys  dar  daugiau  knygos  mylėtojų. TEBŪNIE  KNYGŲ  KALĖDOS!

kkaledos1kkaledos2kkaledos3

„IŠTIESK  KNYGAI  RANKĄ IR  JI  ATVERS  TAU PASAULĮ“ - Vaikų  metų  knygos rinkimai.

knyga2015 1knyga2015 2
knyga2015 3knyga20154

„Kelionė po knygų pasaulį“

knygosBalandžio 10 d. pirmų klasių moksleiviai dalyvavo renginyje „Kelionė po knygų pasaulį“, skirtą Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti. Vaikai ir jų mokytojos papasakojo, kaip jie patys kūrė knygeles. Gražiausios knygelės buvo eksponuojamos mokyklos skaitykloje. Šios šventės tikslas - įkvėpti, paskatinti vaiko meilę knygai, atkreipti daugiau dėmesio į vaikų literatūrą, pakviesti vaikus skaityti knygas. Renginio pabaigoje vaikai žiūrėjo filmą „Kaip gimsta knyga“.

IŠTIESK KNYGAI RANKĄ IR JI ATVERS TAU PASAULĮ!

knyga6knyga2knyga3

knyga4knyga5

vaiku knygosBalandžio 2 d. -Tarptautinė vaikų knygos diena.

Mokyklos bibliotekoje lankėsi Kauno vaikų darželio „Šnekutis“ priešmokyklinės grupės vaikai. Ši diena pasirinkta, pagerbiant vieną garsiausių pasakų kūrėjų – danų rašytoją Hansą Kristianą Anderseną. Rašytojas galėjo pasakas sukurti apie bet kokį daiktą, nes kiekvienas jų rašytojui buvo tarsi gyvas, tad vaikams buvo pristatoma jo gyvenimo istorija ir kūryba.

vaiku knygos1vaiku knygos2vaiku knygos3

vaiku knygos4vaiku knygos5

saugaus interneto savaite

Vasario 9-13 d.  mokykloje vyko Saugesnio interneto dienos „Kurkime geresnį internetą kartu“ renginiai.

• Mokyklos bibliotekoje 4-6 klasių mokiniai žiūrėjo mokomuosius filmukus apie saugesnį internetą, diskutavo tema "Internetas - draugas ar priešas?", kūrė eilėraščius (Roko eilėraštis >>), atliko testą  „Ar esi saugus internete?“

saugussaugus1saugus3

Mokykloje svečiavosi „Skruzdėliukai“

skruzdeliukai8skruzdeliukai1skruzdeliukai7

Sausio mėnesį mūsų mokykloje svečiavosi lopšelio-darželio „Vaikystė“ priešmokyklinės grupės „Skruzdėliukai“ vaikučiai. Būsimieji pirmokai susipažino su anglų kalbos mokytojos profesija, pabuvojo teatro, muzikos kabinetuose, dalyvavo mokytojų V. Vyšniauskaitės ir J. Juzėnaitės organizuotoje pamokoje, bendravo su direktoriaus pavaduotoja D. Krasauskiene bei netikėtai koridoriuje sutiktu mokyklos direktoriumi Pauliumi Martainaičiu. Mažiesiems patiko biblioteka, medicinos kabinetas, robotikos klasė ir mokykloje keptos šiltos bandelės. Išeidami dalijosi įspūdžiais: „Patiko viskas, bet labiausiai robotai“ (Justinas), „Patiko sėdėti suole ir klausyti, ką šneka Augustės mama (anglų k. mokytoja K. Bareikienė – aut.past.)“ (Armina), „Labiausiai patiko vaidinti su šuniuku“ (Kamilė), ir pažadėjo sugrįžti rugsėjį.

skruzdeliukai2skruzdeliukai9skruzdeliukai10

skruzdeliukai4skruzdeliukai5skruzdeliukai6

2014 m.

karzygys

Kiekvienas save gerbiantis karžygys bent kartą gyvenime privalo atlikti žygdarbį! O kaip sekėsi karžygiukui Baguliui sužinojome kovo 28 d. mokyklos skaitykloje.

Kvietimas>>

Renginio akimirkos>>