Menų dirbtuvėlės

Balandžio 15 dieną, Kauno Juozo Urbšio katalikiškoje vidurinėje mokykloje vyko projektas „Menų dirbtuvėlės“. Mokykloje svečiavosi darželio „Pasaka“ parengiamosios grupės auklėtiniai. Būsimieji pirmokėliai susipažino su mokykla, pradinių klasių mokytojomis, mokiniais, kartu su mokyklos pradinukais dalyvavo „Menų dirbtuvėlių“ veikloje, mokėsi dirbti bendradarbiaudami.

Dirbtuvėlėje „Mano pirmoji knygelė“ vaikai pamatė kokios įvairios gali būti knygelės: ir labai didelės, ir visai mažytės – vos keliolikos milimetrų dydžio. Ketvirtokai perskaitė pasakėlę ir pagal ją vaikai nupiešė iliustracijas savo pirmajai knygelei.

Dirbtuvėlėje „Kuriame ir konstruojame“ vaikai, išklausę pasaką apie geometrinių figūrų karalystę, mokėsi kurti kompoziciją, panaudodami  geometrines figūras. Komponuodami pasigamino sveikinimo atviruką. Atlikę savo darbą, vaikai mokėsi rūšiuoti popieriaus ir plastiko atliekas.

md1 md3

Dirbtuvėlėje „Kviečiame į ratelį“ mūsų mokyklos svečiai kartu su ketvirtokais dainavo, šoko ratelius, atliko ritminius - imitacinius pratimus, smagiai žaidė liaudies žaidimus.

„Darbščiųjų rankelių“ dirbtuvėlėje kiekvienas darželinukas dirbdamas poroje su trečioku iš popieriaus pagamino gražų velykinį viščiuką.

Dirbtuvėlėje „Kuriame linksmas istorijas“ vaikai kartu su mokyklos logopede žaidė lietuvių kalbos lavinimo žaidimus. Remdamiesi paveikslėlių serijomis, jie sukūrė įdomias istorijas.

md5 md2 md4

Bendra veikla suteikė daug teigiamų emocijų ir mūsų svečiams – darželinukams, ir mūsų mokyklos mokiniams.

Visos teisės saugomos 2024  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla