Socialinė akcija Pasaulinei gyvūnų dienai

Pasaulis kasmet spalio mėn. pažymi Pasaulinę gyvūnų dieną. 3a klasės mokiniai ir mokytoja Arijana Klimavičiene organizavo labdaros akciją, kurios metu surinko prieglaudai Penkta koja reikalingą paramą maistu, žaislais ir kitomis priemonėmis.

• Dailės ir technologijų pamokojeantrokai piešė savo mylimiausią gyvūną. Klasėje buvo suorganizuota piešinių paroda.
  • Pasaulio pažinimo pamokos metu mokiniai klasės draugams pristatė surinką informaciją apie pasirinktą gyvūną.
  • Šios dienos paminėjimą baigė išvyka į gyvūnų prieglaudą. Mokiniai buvo laimingi turėdami galimybę pasirūpinti beglobiu augintiniu.

Organizuojamos veiklos skatino abipusę žmogaus ir gyvūno draugystę. Mokiniai suprato, kad gyvūnai turi teisę niekada nejausti alkio ir troškulio, baimės ir skausmo.