1.2 % PARAMA MOKYKLAI

1,2 % PARAMA

MIELI PROGIMNAZIJOS MOKINIŲ TĖVELIAI, DARBUOTOJAI, RĖMĖJAI,

Nuoširdžiai dėkojame, kad kiekvienais metais 1,2% gyventojų metinių pajamų mokesčio skiriate Kauno Juozo Urbšio progimnazijai.

Ši finansinė parama – didelė paspirtis gerinti formaliojo ir neformaliojo ugdymo kokybę, atnaujinti ir modernizuoti edukacines ir mokymo(si) aplinkas, stiprinti mokyklos materialinę bazę. Pernai surinktos lėšos (6593,97 eurų) buvo panaudotos ugdymo procesui gerinti – nupirkti minkštasuoliai koridoriams, gamtos mokslų laboratorijos baldams. Sutaupytas ir surinktas lėšas planuojame panaudoti STEAM laboratorijos įrengimui.

Kreipiamės į Jus prašydami skirti 1.2 proc. GPM paramą ir 2024 m. (už 2023 metus). Jūsų parama labai reikalinga, kad galėtume ir toliau modernizuoti mokymosi ir laisvalaikio erdves, gerinti ugdymo kokybę. Norime, kad mokiniams progimnazijoje būtų jauku, miela ir saugu. Labai vertiname Jūsų supratingumą ir geranoriškumą.

1,2 % GPM galite skirti iki 2024 m. gegužės 1 d. Prašymus galima pateikti tik elektroniniu būdu  per VMI Elektroninę deklaravimo sistemą  (www.deklaravimas.vmi.lt) EDS.

PARAMOS SKYRIMAS INTERNETU

1. Prisijunkite prie elektroninio deklaravimo sistemos EDS.
  2. Junkitės per savo banką arba elektroninius valdžios vartus.
  3. Kairėje pusėje spustelėkite „Pildyti formą“, tuomet – „Prašymas skirti paramą“.
  4. Spustelėkite „Forma elektroniniam pildymui“.
  5. Paramos gavėjas – Kauno Juozo Urbšio progimnazija.
  6. Gavėjo identifikacinis numeris 190137074.
  7. Paramos dydis ‒ 1,2 proc.
  8. Užpildę duomenis, spustelėkite „Pateikti deklaraciją“.

Mokesčio dalies paskirtis – parama Kauno Juozo Urbšio progimnazijai.

Pagarbiai, progimnazijos administracija