2-3 klasių mokinių netradicinės veiklos

2c klasės mokiniai kartu su mokytoja Larisa Kolėdiene dalyvavo pažintinėje programoje apie akvariumo paslaptis.

Antrokai susipažino su akvariumo gyventojais – įdomiausiomis ir gražiausiomis žuvytėmis bei rykliais, maitino juos, žaidė interaktyvų žaidimą. Didelio mokinių susidomėjimo sulaukė neįtikėtini faktai apie ryklius bei jų atakų priežastis.

Mokiniams ypač įdomu buvo pamatyti akvariumo užkulisius techninėse patalpose ir pamatyti daug sudėtingų įrengimų, padedančių žuvims sukurti tinkamas gyvenimo sąlygas.

Tikimės, kad ši programa paskatins mokinius domėtis gyvąja gamta ir povandeniniu pasauliu.

2b ir 3a klasių mokiniai su mokytojomis Aiste Kavaliauskaite ir Arijana Klimavičiene lankėsi Kauno A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje.

Čia antrokai ir trečiokai minėjo Saugaus eismo dieną: aptarė ir pakartojo saugaus elgesio kelyje taisykles, stebėjo naktinio miesto gyvenimą, Saugėnų miestelyje praktikavosi kaip pėstieji ir transporto priemonių vairuotojai.

🟡 3b ir 3c klasės mokiniai su mokytojomis Lina Elena Gustaitiene ir Raimonda Rakauskiene dalyvavo edukacijoje „Kodas Lietuva“.

🟢 Iškilmingoje ir autentiškoje tarpukario Prezidento rūmų aplinkoje mokiniai prisiminė pagrindinius Lietuvos valstybės simbolius. Išgirdo pasakojimus apie jų atsiradimo istoriją ir reikšmę. Klausėsi pasakojimų apie žinomus Lietuvos valstybės veikėjus.

🔴 Mokiniai įgijo praktinių įgūdžių: kaip dera elgtis skambant Lietuvos valstybės himnui, kaip pagerbti vėliavą. Praktiniuose užduotyse mokiniai dėliojo tautiškos giesmės dėlionę, herbo bei Kauno Prezidentūros vaizdus.