Akcija „Nelik abejingas“

Kviečiame visus prisijungti prie mokykloje organizuojamos akcijos „Nelik abejingas“. Spalio 4 d. yra Pasaulinė gyvūnų globos diena. Mokykla nelieka abejinga gyvūnams!

Daugelis namuose turime augintinių, kuruos kasdien džiuginame juos prižiūrėdami. Deja, ne kiekvienas gyvūnas turi šeimininką. Todėl iki spalio mėnesio 28 dienos kviečiame pasirūpinti beglobiais gyvūnams.

Gyvūnų prieglaudoms visada trūksta: vienkartinių pirštinių, dezinfekcijos priemonių, skystų ploviklių ir valiklių, popierinių rankšluosčių, skalbimo priemonių, kokybiško maisto, dubenėlių, guolių, pavadėlių, antkaklių, palučių.

Maloniai priimsime Jūsų atneštas dovanas. Jeigu turite nereikalingų antklodžių, paklodžių, čiūžinukų, pagalvių – atneškite, gyvūnų prieglaudoms šie daiktai labai reikalingi.

Visas dovanas galima palikti dėžėje, kuri yra mokyklos pirmojo aukšto fojė. Taip pat galima aukoti ir pinigus, kurie bus panaudoti nupirkti reikiamų medicininių priemonių gyvūnams prieglaudoje. Taupyklė padėta budėtojų poste.

Akcijos metu surinktos dovanos ir pinigai bus nuvežti į gyvūnų prieglaudą.

Akciją organizuoja mokyklos socialinė pedagogė Egidija Stankuvienė ir biologijos mokytoja Skaistė Jakienė.