Akciją „Papuoškime kiemą gėlėmis“

„Aš nežinau kitų pranašumo požymių, išskyrus gerumą“ (L. Van Bethovenas)

Rugsėjo mėnesį klasių vadovai organizavo akciją „Papuoškime kiemą gėlėmis“. Prisidėti prie šios iniciatyvos buvo kviečiami mokiniai, jų tėveliai, darbuotojai, kad mokyklos vidinis kiemad pavasarį sužydėtų ryškiomis spalvomis, o mokiniai būtų skatinami saugoti ir puoselėti aplinką.

Akcija sulaukė progimnazijos mokinių tėvelių palaikymo. Vietoje lauktų dviejų šimtų, mokyklai padovanota virš tūkstančio pavasarinių gėlių svogūnėlių – krokų, tulpių, hiacintų.

Savo darbu mielai prisidėjo ir gėles pasodino Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos dėstytojų dr. Ingės Auželienės ir dr. Astos Doftartės studentai. Tikimės, kad pavasarį visus, o ypač vidiniame kieme žaidžiančius mokinius, džiugins įvairiaspalvės gėlės.

Kiekvienam iš mūsų atsineštas gėlės daigas – tai tik viena gėlė, bet visų kartu sudėjus – gėlynas! Nuoširdžiai dėkojame už kiekvieną padovanotą sodinuką.