Dailaus rašto konkurso lauretai

2021 m. vasario mėnesį baigėsi Kauno miesto mokyklų 2–4 klasių mokinių dailaus rašto konkursas „Kol žodis gyvas – bus gyva jį dovanojus Lietuva“, skirtas paminėti Lietuvos valstybinėms šventėms ir poetės Ramutės Skučaitės artėjančiam 90 metų jubiliejui.
Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašto įgūdžius. 2c klasės mokinei Emilijai Muliarovaitei (mokytoja Loreta Urbonavičienė) ir 3b klasės mokinei Ugnei Burakovaitei (mokytoja Violeta Mickevičienė) įteiktos padėkos už puikų gebėjimų pademonstravimą.
Mokinių rankomis dailiai užrašyti Ramutės Skučaitės kūriniai sugulė į dar vieną poetės nuostabių eilėraščių rinktinę, kurią galima peržiūrėti šioje virtualioje parodoje: https://padlet.com/gabiumokiniuugdymas/699bltu5po339x4h
Visi finalinio konkurso dalyviai, virtualioje parodoje eksponuojamų darbų autoriai, buvo apdovanoti padėkomis.
Konkurso vertinimo komisija išskyrė 7 geriausių darbų autorius ir juos apdovanojo konkurso laureato diplomais. Laureate tapo 3b klasės mokinė Ugnė Burakovaitė. Sveikiname geriausio darbo autorę, mokančią bei norinčią rašyti aiškiai, dailiai ir taisyklingai!