Edukacija „Cianotipija. Senosios fotografijos dirbtuvės.“

1a, 1b, 1c, 5a ir 5b klasių mokiniai dalyvavo edukacijoje „Cianotipija. Senosios fotografijos dirbtuvės.“.

Edukacijos metu mokiniai susipažino su vienu seniausių pasaulyje fotografavimo vaizdo išgavimo technikų – cianotipija ir turėjo galimybę susikurti nuosavą rankų darbo fotigrafinį atspaudą.

Edukacijos metu mokiniai iš paruoštų figūrų ant šviesiai jautriu tirpalu padengto popieriaus turėjo galimybę susikomponuoti savo pasirinktą paveikslą ir stebėti, kaip veikiamas šviesos gimsta išskirtine mėlyna spalva pasižymintis fotografijos atspaudas.

Edukaciją vedė fotografė Justina Tulaitė, kuri daugiau nei ketverius metus bendradarbiauja organizuojant ir įgyvendinant įvairias alternatyviosios fotografijos dirbtuves švietimo įstaigose, kultūriniuose renginiuose, festivaliuose.