Edukacija „Kalėdinė pasaka“

Mokyklos 1a, 1b, 1c, 3a, 3c ir 4b klasių mokiniai su savo mokytojomis Egle Germanauskiene, Violeta Mickevičiene, Rūta Račkauskaite, Arijana Klimavičiene, Raimonda Rakauskiene, Edita Krajeviene dalyvavo mokykloje vyksiančioje edukacijoje „Kalėdinė pasaka“.

Edukacijos metu mokiniai stebėjo mono spektaklį apie Advento laikotarpį, jo svarbą, laimės reikšmę ir jos paieškas. Autorinė pasaka ir meduolių prieskoniais kvepiančios lėlės pakvietė vaikus išgirsti istoriją, nutikusią namų virtuvėje.

Kartu su muskato riešutu, cinamonu, gvazdikėliu, pipiru, žvaigždiniu anyžiumi aplankė įdomiausias Žemės kerteles, išsiaiškino paslaptingiausius dalykus ir pasimokė kepti meduolius. Taip pat mokiniai sužinojo, ar mūsų proseneliai gamindavo meduolius, ar tai yra lietuviškas kepinys, kokių meduolių rūšių yra pasaulyje.

Edukacijos pabaigoje stebuklingas žėrintis fėjos rutulys išklausė slapčiausius mokinių norus.Mokiniams buvo įteikti jų pačių pagaminti ir iškepti meduoliai.