Fizinis aktyvumas mokykloje

Spalio mėnesį 1a klasės mokiniai su mokytoja Egle Germanauskiene dalyvaus Olimpinis mėnuo projekte. Pirmosios savaitės tema – fizinis aktyvumas. Pirmokai visą savaitę mokėsi įvairių judėjimo įgūdžių, šoko, žaidė žaidimus, kas rytą atliko nuotaikingą Ąžuolo mankštą.

Per aktyviąsias pertraukas mankštinosi naudodamiesi priemonėmis, esančiomis ant kiekvieno mokinio suolo. Kartu su visa mokykla pirmokai dalyvavo Solidarumo bėgime. Klasėje atsirado nauja tradicija – dieną užbaigti nebyliu džiaugsmo šokiu.

1b klasės mokiniai kartu su mokytoja Violeta Mickevičiene bei tėveliais prisijungė prie Olimpinio mėnesio 2022, kurio pagrindinis tikslas išlieka nepakitęs – skatinti fizinį aktyvumą pradinukų tarpe ir ugdyti sveikos mitybos įpročius.

Pamokų metu atliekamos aktyvios pertraukos su knygomis, pieštukais, kėde. Įsitraukdami į įvairias fizinio akytumo veiklas kartu su bendraklasiais, mažieji įgauna naujų žinių, įgūdžių, ugdo bendrystę ir puoselėja olimpines vertybes – pagarbą, draugystę, tobulėjimą.

Siekiant ugdyti sveikus mitybos įpročius, labai svarbu įtraukti visus mažųjų aplinkoje esančius suaugusiuosius. Prie projekto prisijungė ir tėveliai.

Dėkojame Kristupo mamai Neringai už pravestą edukaciją 1b klasės mokiniams apie sveikus sumuštinius. Mokiniams patiko, kad patys išmoko pasidaryti sveiką sumuštinį, kurį po to skainiai suvalgė.