Gamtos mokslų tyrimai: eksperimentais grįstas ugdymas

1c klasės mokiniai su mokytoja Loreta Urbonavičiene vyko į Kauno tvirtovės VII fortą ir dalyvavo edukacijoje „Eureka“.

Pirmokai stebėjo ir atliko bandymus su buityje naudojamomis medžiagomis. Jaunieji mokslininkai maišė tankio kokteilį, stebėjo spalvas keičiančius tirpalus, gamino vulkaną bei tyrė įvairiausias medžiagų reakcijas.

Mokiniai džiaugiasi atradę įdomų ir paslaptingą medžiagų pasaulį.

3b klasės mokiniai su mokytoja Aiste Kavaliauskaite atliko pelėsio tyrimą. Šiuo tyrimu mokiniai geriau susipažino su gamtos mokslų pamokų metu nagrinėta tema apie grybus.

Trečiokai pamėgino užauginti maistinį pelėsį – dvi savaites stebėjo jo augimo procesą, aiškinosi, kokios sąlygos svarbios jo plėtimuisi ir sparčiam augimui.

Apibendrindami tyrimo rezultatus mokiniai stebėjosi pelėsio augimo spartumu ir gebėjimu paveikti maisto produktą.