Integruota tikybos ir etikos pamoka „Advento prasmė ir grožis“

Adventas – ramybės, susikaupimo ir džiugaus laukimo laikotarpis. 5d ir 7c klasių mokiniai susipažino su advento prasme, reikšme jo simboliais.

Mokiniams vyko integruota tikybos ir etikos pamoka „Advento prasmė ir grožis“. Etikos mokytoja Dalia Krasauskienė ir tikybos mokytojas Virginijus Štilpa mokiniams padėjo išsiaiškinti, kas yra adventas, suprasti kaip atrodo advento vainikas ir kam jis yra skirtas, susipažino su advento kalendoriumi, kuriame kiekvieną dieną bus galima rasti gerų darbų užduotį tam, kad prieš šv. Kalėdas papuoštų ne tik savo namus, mokyklą, bet ir teiktų vidinį džiaugsmą.

Vyresnieji mokiniai jaunesniems viktorinos metu priminė advento atsiradimo istoriją, simbolius ir prasmę.