Integruotas projektas „Literatūrinė uogienė“

Jau antrus metus mokyklos mokiniai dalyvavo Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-10 klasių mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos praktiniame projekte „Literatūrinė uogienė“.

Projekto tikslas ir uždaviniai: ugdyti mokinių komunikavimo, iniciatyvumo ir kūrybingumo kompetencijas; domėtis kultūriniais reiškiniais; įgyvendinti įtraukiojo ugdymo principus; kūrybiškai įgyvendinti sumanymus, naudoti įvairias priemones.

Projektą sudarė penki etapai:

1️⃣ etapas – pažintis su žinomu rusų rašytoju A. Čechovu (susipažinimas su žinomo asmens biografija, kūryba)– medžiagą parengė ir pristatė 7b klasės mokinės – Jurevičiūtė Vika ir Mikalauskaitė Agnė;

2️⃣ etapas – uogienės virimas pagal senovinį A. Čechovo šeimos receptą. Įgyvendini 7b klasės mokiniai;

3️⃣ etapas – integracija su kitais dalykais: lietuvių kalba (eilėraščių kūrimas), informacinės technologijos (logotipų kūrimas); anglė kalba (haiku kūrimas);

4️⃣ etapas – gerumo pamoka (projekto apibendrinimas neformalioje aplinkoje);

5️⃣ etapas – darbų pristatymas mokyklos bendruomenei.

Projekto koordinatorė mieste ir mokykloje – rusų kalbos mokytoja Ala Kakoškina.

Projekto dalyviai – lietuvių kalbos mokytoja Irma Telšinskaitė, informacinių technologijų ir technologijų mokytoja Evelina Bujanauskienė, anglų kalbos mokytoja Ingrida Urbutienė, rusų kalbos mokytoja Ala Kakoškina.