Integruotas projektas „Mano Lietuva“

2b klasės mokiniai su mokytoja Violeta Mickevičiene dalyvavo integruotame projekte „Mano Lietuva“. Mokiniams vyko integruota matematikos ir visuomeminio ugdymo pamoka „Dviženklių skaičių sudėtis ir atimtis. — Lietuvos kaimynės“.

Mokiniai apskaičiavę veiksmus turėjo įrašyti reikiams raides ir sužinoti Lietuvos kaimynes, surasti jas žemėlapyje ir nupiešti jų vėliavas.

Lietuvių kalbos pamokoje mokiniai klausėsi pasakojimų apie Vasario 16-ąją, kuriuos pristatė 8b klasės mokinių Skaistė Aleinova, Gustė Špiliauskaitė, Lėja Klimaitė, kurias ruošė istorijos mokytoja Virginija Mikutavičiūtė. Po to antrokai susiskirtę į grupes turėjo atlikti klausymo užduotis dalyvaudami Kahoot viktorinoje. I, II, III vietos nugalėtojų grupės buvo apdovanotos prizais.

Klasės valandos metu mokiniai rengė atvirukus skirtus tėveliams Vasario 16-osios proga.