Integruotas projektas „Šventiniai kepiniai“

Mokytojos Evelina Bujanauskienė ir Raimonda Jazukevičienė organizavo jau tradiciniu tapusio integruoto technologijų ir užsienio kalbų projekto „Šventiniai kepiniai“ veiklas skirtas 5-tų klasių mokinimas.

• Technologijų pamokoje mokiniai su technologijų mokytoja Evelina Bujanauskiene su mokiniais diskutavo apie tradicinius jų šeimos šventinius kepinius, kepė imbierinius sausainius ir juos dekoravo. Technologijų mokytojas Vitas Gulbinas susipažindino mokinius su degustatoriaus profesija ir vertino klasės draugų iškeptus ir dekoruotus sausainius. Iškepti sausainiai taip pat tapo akcijos „Advento kalendoriais kelionė A4“ dovana ketvirtų klasių mokiniams.
  • Mokiniai kartu su užsienio kalbų mokytojais turėjo dažniausiai naudojamų produktų kepiniuose pavadinimus išsiversti į kitas užsienio kalbas. Užsienio kalbų pamokose anglų kalbos mokytojos Ina Puidokienė, Jūratė Ligeikienė ir Ingrida Urbutienė, rusų kalbos mokytoja Ala Kakoškina, prancūzų mokytoja Renata Urbonavičienė, vokiečių mokytoja Raimonda Jazukevičienė mokinius ne tik konsultavo dėl produktų pavadinimų rašymo ir tarimo, bet ir aptarė, kokie tradiciniai kepiniai populiarūs skirtingose šalyse.
  • Baigiamąsias projekto pamokas mokinimas vedė technologijų mokytoja Evelina Bujanauskienė ir vokiečių kalbos mokytoja Raimonda Jazukevičienė. Pamokos pradžioje mokiniai su mokytojomis aptarė reikalingų produktų sąraše pateiktų ingredientų pavadinimus užrašytus užsienio kalbomis (anglų, rusų, vokiečių, prancūzų). Vėliau mokiniai atliko užduotis: pateiktą receptą su įvairiomis užsienio kalbomis parašytais pavadinimais, turėjo užrašyti lietuvių kalba; sudėlioti traškių imbierinių sausainių gaminimo proceso eigą reikiama tvarka. Netradicinę pamoką užbaigė viktorina Kahoot platformoje, kur mokiniai pademonstravo savo įgytas žinias.