Istorijos ir geografijos žinių konkursas „Laiku aplink pasaulį“

Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla ir Kauno Vinco Kudirkos progimnazija  gegužės  9 d. organizavo istorijos ir geografijos žinių protų mūšyje „Laiku aplink pasaulį“. Konkursas buvo skirtas Kauno miesto ir rajono bendrojo ugdymo įstaigų 7 klasių mokiniai ir jų palaikymo komandos.

Konkurso metu komandos atliko prisistatymo užduotį ir toliau susirungė teisingų atsakymų turnyre įvertinant istorijos ir geografijos žinias. Atlikę prisistatymo ir greitų atsakymų turnyro užduotis istorijos ir geografijos žinių protų mūšio „Laiku aplink pasaulį“ metu mokinių komandos atliko kūrybines užduotis ir užduotį skirtą palaikymo komandoms.
Kūrybinės užduoties metu reikėjo sudėlioti istorinės asmenybės atvaizdo dėlionę ir pakomentuoti vaizdinį. Toliau sekė geografinio orientavimosi užduotis, kurios metu mokiniai su kompasais keliavo po mokyklą ir ieškojo paslėptų užduočių.

Konkurso laimėtojai:

• I vietą laimėjo Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos komanda.
  • II vietą laimėjo Garliavos Jonučių progimnazijos komanda.
  • III vietą laimėjo Kauno Vinco Kudirkos progimnazijos komanda.

Konkursą mokykloje organizavo mokytojai Mindaugas Norkevičius ir Sergej Kozlov.

Daugiau renginio akimirkų >>