2 PROCENTAI

Gerbiami mokyklos bendruomenės nariai,

ačiū Jums už 2 proc. paramą mokyklai 2016 metais. Šios lėšos buvo naudojamos įsigyti reprezentacinei literatūrai (500 Eur) ir pianinui aktų salėje (2000 Eur). Sukaupta 2000 Eur, kurias numatyta panaudoti pradinių klasių korpuso kosmetiniam remontui po 2017 metais numatytos renovacijos bei informacinių technologijų priemonėms įsigyti (planšetiniai kompiuteriai, gamtos mokslų eksperimentinė bazė, interaktyvios lentos). Šios priemonės susietos su tarptautinių TIMSS, PISA tyrimų bei Lietuvos standartizuotų testų turiniu. Viliamės Jūsų gera valia skiriant Jums nieko nekainuojančias lėšas savo vaikų pažangai.

Pagarbiai P. Martinaitis

Lietuvos Respublikos Labdaros ir paramos įstatymas sudaro galimybę nuo 2004 m. kiekvienam Lietuvos piliečiui iki 2 % valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skirti pasirinktai organizacijai. Maloniai kviečiame ir šiais metais iki gegužės 1 dienos skirti 2 proc. sumokėto pajamų mokesčio Kauno Juozo Urbšio katalikiškai pagrindinei mokyklai, puoselėjančiai švietėjiškas vertybes.

Prašymo forma ir pildymo taisyklės

Pildydami paramos skyrimo formą FR0512, užpildykite visus būtinus laukus:

•  5 - mokestinis laikotarpis: 2016
  • 6S - uždėkite varnelę
  • E1 - pasirinkite skaičių: 2 (Paramos gavėjas)
  • E2 - paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 190137074
  • E3 - įrašykite pavadinimą: J.URBŠIO KAT.PAGR.M-KLA
  • E4 - įrašykite savo pasirinktą skiriamą procentą (daugiausiai 2%)
  • E5 - įrašykite iki kada skiriate paramą (ilgiausias laikotarpis 5 m. arba iki 2020 m.)

2012 vasario 17 d. VMI patvirtino naują formą. Naują formą FRO 512(02) galima parsisiųsti mūsų svetainėje. Ši forma tinka dabar, tiks ir ateityje.

Specialią prašymo formą bei instrukcijas, kaip ją pildyti, galima gauti VMI arba atsidarę šias nuorodas:

Dėkojame visiems, kurie parėmė mokyklą ankstesniais metais.
Viliamės ir tikime, kad neliksite abejingi ir šiemet.