Kalėdinė edukacija Dzūkijoje

2b klasės mokiniai Kalėdų stebuklo ieškojo Dzūkijoje! Pirmiausiai, apsilankę sodyboje Butkūnų kaime, antrokai gamino natūralaus vaško žvakes bei kepė kvapnius meduolius. Čia susipažino ir su bičių gyvenimo įdomybėmis, išgirdo bičių priesaikos žodžius.

Vėliau antrokai keliavo į Senio Kalėdos rezidenciją nuostabiame Dzūkijos kampelyje – Perlytės sodyboje. Rezidencijoje mokiniai pažadino nuo šventinio šurmulio prisnūdusį Kalėdų Senelį, apžiūrėjo įspūdingai atrodančius nykštukų ir Senio Kalėdos kambarius, dalyvavo šventinėje programoje ir vaišinosi Snieguolės paruoštais skanėstais. Antrokai visiems linki ramių ir stebuklingų artėjančių švenčių!

Išvyka su veiklomis organizavo mokytoja Aistė Kavaliauskaitė ir mokinių tėveliai.