Kalėdinė Ryga

8c, 7c ir 6-tų klasių mokiniai su klasių vadovais Violeta Rimkiene, Deimante Šarlauskiene, Evelina Bujanauskiene, Algimantu Balčiumi ir Ingrida Urbutiene keliavo į Rygą.

Atvykę į Latvijos sostinę, pirmiausia mokiniai aplankė Rygos automobilių muziejų, kur kvapą gniaužia senoviniai automobiliai. Muziejaus ekspozicija sukurta kaip pasakojimas apie unikalias motorines transporto priemones, garsias asmenybes ir garsiausius automobilių pasaulio įvykius, su daugybe interaktyvių elementų, neleidžiančių nuobodžiauti.

Vėliau mokiniai dalyvavo apžvalginėje ekskursijoje po Rygos senamiestį, kurios metu aplankė Rygos pilį, Domo katedrą, Rotušės aikštę, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias Rygos pastatas – Juodagalvių gildijos namai, Šv. Petro bažnyčią, Laisvės paminklą, Didžiąją ir Mažąją miesto gildijas, Katės namą.

Mokiniai pasivaikščiojo po kalėdiškai pasipuošusį miestą, apsilankė šurmuliuojančioje mugėje Rygos senamiestyje.