Kalėdų belaukiant…

1b, 1c, 3b ir 4a klasių mokiniai su mokytojomis Edita Krajeviene, Loreta Urbonavičiene, Aiste Kavaliauskaite ir Arijana Klimavičiene dalyvavo keraminių kalėdinių žaisliukų dirbtuvėlėse. Edukacijos metu mokiniai susipažino su keramikos dirbiniais ir pasigamino jaukumu ir originalumu kerinčius žaisliukus.

2c klasės mokiniai kūrė kalėdinius atvirukus ir užrašė sveikinimus anglų kalba, kuriuos įteiks šeimos nariams. Su mokiniais kartu dirbu anglų kalbos mokytoja Ingrida Urbutienė.

2c klasės mokiniai apsilankė Kauno moksleivių techninės kūrybos centre ir dalyvavo animacijos edukacijoje – 3D pasaka.

Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su animacijos kūrybos procesu, analizuoti pasakų siužetus, charakteriu ir bruožus.

Įdomiausias šios edukacijos momentas tas, kad išlaisvėjus vaikų fantazijai įsižiebia kūrybiškumo ugnis. Žinoma siužetas, mokinių rankose, virsta nauja pasaka ar pasakojimu ir sukuriamas animacinis filmukas.

Užsiėmimo metu mokiniai:

• analizavo pasakų ir kitų literatūros kūrinių pagrindinius veikėjus;
  • kūrė pasakojimus ir personažus;sukūrė animacinius fonus, efektus;
  • dirbdami su nesudėtingomis programomis ir kameromis, juos animavo.

Veiklą organizavo klasės vadovė Rūta Račkauskaitė.