Kelionė į Panevėžį

2b, 3a, 4c klasių mokiniai su mokytojomis Aiste Kavaliauskaite, Arijana Klimavičiene ir Loreta Urbonavičiene lankėsi Panevėžyje.

Šiame mieste mokiniai aplankė Panevėžio lėlių vežimo teatrą, kur stebėjo spektaklį ir dalyvavo edukacijoje apie lėlių kūrimą ir rūšis. Mokiniai susipažino su teatro gyvenimu ir lėlių gamybos paslaptimis.

Vėliau visi keliautojai apsilankė Panevėžio miesto centre ir grožėjosi Senvage. Pailsėję ir pasigrožėję gamta, mokiniai patraukė į Panevėžio siauruko stotį. Čia visų laukė įspūdingas pasivažinėjimas siauruku ir smagiąja drezina.

Kelionės pabaigoje – daug gerų emocijų padovanojęs apsilankymas Bistrampolio dvare ir susitikimas su danieliais, alpakomis ir kitais gyvūnais, gyvenančiais dvaro teritorijoje. Smagi ir turiningai praleista edukacinė diena!