Konkursas „Paveldo pažinimas – mano mėgstamiausia pramoga“

Mokyklos 6a, 6c, 7a ir 8c klasės mokiniai susibūrę į komandas vadovaujami mokytojų Ingridos Urbutienės, Evelinos Bujanauskienės ir Mindaugo Norkevičiaus dalyvavo Kauno miesto mokinių kultūrinio orientavimosi konkurse „Paveldo pažinimas- mano mėgstamiausia pramoga“, skirtame Europos paveldo dienoms.

Kasmet rugsėjį vykstančių Europos paveldo dienų metu Kauno miesto Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos kartu Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla vykdo Kauno miesto ugdymo įstaigų 5-12 klasių mokiniams kultūrinio orientavimosi konkursą „Paveldo pažinimas – mano mėgstamiausia pramoga“.

Konkurso tikslas skatinti mokinius geriau pažinti gimtojo miesto – Laikinosios sostinės, švenčiančios šimtmetį, kultūrinį ir istorinį paveldą, didinti mokinių motyvaciją domėtis savo miesto istorija. Taip pat ugdyti vaikų ir jaunimo pilietiškumą bei tautiškumą, pažintines kompetencijas, dalyvaujant kultūrinio orientavimosi konkurse, naudojantis išmaniosiomis technologijomis.