Lietuvių kalbos savaitės apdovanojimai

Siekiant atkreipti dėmesį į lietuvių kalbos svarbą, jos vartojimo taisyklingumą mokytojos Ilmera, Irma ir Violeta kasmet organizuoja tradicija tapusius dailyraščio, meninio skaitymo konkursus, lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadą.

Dailyraščio konkurse dalyvavo 5-8 klasių mokiniai. 27-ių dalyvių dailiausiai parašytus darbus vertino pradinių klasių ir lietuvių kalbos mokytojos. Vertinimo komisija atsižvelgė į rašto aiškumą, tolygumą, taisyklingą raidžių jungimą.

Sveikiname dailyraščio konkurso nugalėtojas:

• 🥇 Ugnę Burakovaitę, 6b – I vieta,
  • 🥈 Militą Malčiauskaitę, 5a – II vieta,
  • 🥉 Ievą Rugytę, 5d – III vieta,
  • 🥉 Katalėją Kalmatavičiūtę, 5c – III vieta.

Šiemet dailiu raštu tekstą rašė ir mokytojai. Net 23 mokytojų dailyraščiu parašytus darbus vertino mokiniai.

Gražiausiu darbu mokyklos ugdytiniai išrinko direktoriaus pavaduotojos ir etikos mokytojos Dalios Krasauskienės dailyraščiu parašytą tekstą.

Meninio skaitymo konkurse 5-8 klasių mokiniai skaitė pačių pasiriktus poetų, rašytojų kūrinius, jų ištraukas.

• 5-6 klasių grupėje:
    • I vietą užėmė 6b klasės mokinė Ainė Genišauskaitė,
    • II vietą – 5b klasės mokinė Vakarė Jokšaitė,
    • III vietą dalijasi 5c klasės mokinės Katalėja Kalmatavičiūtė ir Emilija Muliarovaitė.
  • 7-8 klasių grupėje:
    • I vietą pelnė 7a klasės mokinė Agnietė Dirsytė,
    • II vietą – 7a klasės mokinys Jokūbas Kajackas,
    • III vietą – 8a klasės mokinė Šarlotė Vaitiekūnaitė.

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje kalbos vartojimo žinias, literatūros teksto supratimo ir interpretavimo gebėjimus, minties raiškos bei tekstų kūrimo įgūdžius demonstravo ir savo klasių grupėje varžėsi 5-8 klasių mokiniai.

Sveikiname:

• 🏅 5-tų klasių grupėje I vietą pelniusią Viltę Mačenskaitę (5a), II vietą laimėjusį Dovydą Zabielą (5c), III vietą užėmusią Faustą Balsevičiūtę (5a);
  • 🏅 6-tų klasių grupėje I vietą laimėjusį Joną Mačenską (6c), II vietą – Ugnę Burakovaitę (6b), III vietą – Jokūbą Grinių (6a);
  • 🏅 7-tų klasių grupėje I vietą pelniusį Jokūbą Parnarauską (7c), II vietą – Agnę Talalaitę (7c), III vietą – Domantą Jegelevičių (7a);
  • 🏅 8-tų klasių grupėje I vietą laimėjusią Viktoriją Kabašinskaitę (8a), II vietą – Moniką Geišaitę (8d), III vietą – Adriją Macijauskaitę (8a)

Visi konkursų ir olimpiados laimėtojai apdovanoti prizais, jiems įteikti padėkos raštai.