Mokiniai dalyvavo paskaitoje „Tvarios Kalėdos“

8a klasės mokiniai kartu su biologijos mokytoja Skaiste Jakiene ir vokiečių kalbos mokytoja Raimonda Jazukevičiene dalyvavo nuotolinėje paskaitoje „Tvarios Kalėdos“.
Mokiniai susitiko su lektore Raminta, atstovaujančia iniciatyvą „Kita forma“ bei lektore, džinsų studijos „Denim diaries“ įkūrėja Milda Paukšte. Paskaitos metu apžvelgtos tvaraus vartojimo, žiedinės ekonomikos bei antrinio panaudojimo temos ir galimybės, Kalėdų tradicijos ir papročiai, pasidalinta idėjomis, kaip nereikalingus daiktus paversti antrinėmis žaliavomis.  Taip pat mokiniai susipažino su tekstilės, o ypač džinso istorija, gavo idėjų, kaip džinsą panaudoti tvarioms kalėdinėms dovanoms, kurios būtų pagamintos iš širdies, bei saugant gamtą ir taupant resursus bei finansus.
Ši paskaita yra dar viena tęstinė vokiečių kalbos dienų „Ö kaip öko?“ iniciatyva mokykloje.