Paminėta duonos diena

Šv. Agotos, duonos dieną paminėjo 3a klasės mokiniai su mokytoja Arijana Klimavičiene. Tradiciškai šią dieną šventino duoną, tikėdami, kad ji visokeriopai sergės nuo gaisrų, bėdų ir kitokio blogio. Minint šv. Agotos dieną mokiniai aptarė ruginės duonos istoriją, diskutavo apie duonos svarbą žmogaus gyvenime. Išsiaiškino, kokia duona kiekvienam yra skaniausia ir kodėl ją reikia gerbti. Per pasaulio pažinimo pamoką mokiniai pristatė atliktus darbus apie duonos gaminius. Tai buvo eilėraščiai, mįslės, patarlės, receptai. Duonos dienos paminėjimą pabaigė mokinių atsineštos duonos gaminių ragavimu.

3b klasės mokiniai paminėjo šv. Agotos, duonos dieną, dalyvaudami įvairiose veiklose. Lietuvių kalbos pamokose susipažino ir aprašė duonos kelią iki stalo. Mokiniai apie duoną grupėse kūrė ir sprendė kryžiažodžius, rebusus, mįsles. Pristatė savo paruoštus projektus. Dailės pamokose piešė duonos gaminius ir gaminimą. Muzikos pamokoje linksmą dainą skyrė šventai duonai.

Veiklas organizavo mokytoja Lina Elena Gustaitienė, dailės mokytoja Jovita Varkulevičienė ir muzikos mokytojas Algimantas Balčius.