Penktokai lankėsi Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atvirų durų dienoje

5a ir 5c klasių mokiniai su auklėtojomis Evelina Bujanauskiene ir Ingrida Urbutiene dalyvavo atvirų durų dienoje kur visi galėjo susipažinti su policijos darbu.
Mokiniai labai domėjosi tarnybiniais ginklais ir specialiosiomis priemonėmis bei antiriaušine apranga. Toliau penktokai atliko KET testą ir už teisingus atsakymus buvo apdovanoti atšvaitais. Taip pat čia susipažino su greičio matavimo įrenginiais bei įvairia technika. Taip pat mokiniai dalyvavo viktorinoje ir taip pat buvo apdovanoti šokoladukais už teisingus atsakymus. Galiausiai aplankė erdves kur įsikūrę kriminalistai. Moksleiviai galėjo nuimti pirštų antspaudus, sudaryti fotorobotą ir apžiūrėti identifikavimo įrangą. Policijos komisariato kieme penktokai stebėjo tarnybinių šunų pasirodymą ir galėjo pasėdėti policijos tarnybinėse mašinose bei pasijusti tikrais policijos pareigūnais.