Penktokų išvyka į Vilnių

Netradicinio ugdymo dieną 5a ir 5c klasės mokiniai su mokytojomis Evelina Bujanauskiene, Ingrida Urbutiene, Jovita Varkulevičiene ir Aldona Kerziene lankėsi Vilniuje.

Mokiniai dalyvavo pažintiniame orientaciniame žaidime Vilniaus gynybinės sienos bastėjoje, naudodamiesi Actionbound programėle tyrinėjo bastėjos paslaptis ir eksponatus. Taip pat susipažino su parodos „Galingi, nes vieningi“ ekspozicija.

Mokiniai taip pat lankėsi Energetikos ir technikos muziejuje ir dalyvavo edukacinėje programoje „Iliuzijos – mokslas, mistika ar apgaulė?“, kurios metu sužinojo, kas yra iliuzijos, kaip jos susidaro, kas yra miražas, pareidolija ar dirbtinė perspektyva, susipažino su judančiais paveikslėliais, gėrėjosi 3D anaglifais ir interaktyvių eksponatų pagalba atrado stulbinančių optinių apgaulių.