Penktokų žygis

Mokyklos penktokai vyko į žygį Kalniečių parke. Žygio tikslas nueiti kuo daugiau žingsnių konkursui #walk15, lavinti orientacinius gebėjimus, darbą komandoje, geriau pažint savo mikrorajoną.
Mokytojos Evelina Bujanauskienė ir Ingrida Urbutienė parengė mokiniams užduočių trasą Actionbound programėle, kurią mokiniai turėjo įveikti naudodamiesi mobiliaisiais telefonais.
Žygio metu mokiniai turėjo atsakyti į klausimus susijusius su sportu, gamta, sveika gyvensena, saugiu elgesiu kelyje, pademonstruoti gebėjimus orientuotis aplinkoje naudojantis kompasu ir žemėlapiu, matematinius skaičiavimo įgūdžius.
Mokinius žygio metu lydėjo jų auklėtojai Evelina Bujanauskienė, Algimantas Balčius, Ingrida Urbutienė.