Pirmokai dalyvavo Respublikiniame skaitovų konkurse

1c klasės mokiniai, Urtė Pranskaitytė ir Pijus Ereksonas su mokytoja Vygaile Vilke dalyvavo Respublikiniame moksleivių skaitovų konkurse, kuris vyko Maironio lietuvių literatūros muziejuje.
Mokiniai skaitė V. Žilinskaitės ir G. Morkūno kūrybos ištraukas, M. Vainilaičio ir R. Skučaitės eilėraščius.

Kaip ir kiekvieną rudenį, Maironio lietuvių literatūros muziejus sukvietė moksleivius iš visos Lietuvos skaityti literatūros kūrinius ilgamečiame, tradiciniame Respublikiniame moksleivių skaitovų konkurse. Šiais metais jis buvo šiek tiek kitoks, nes turėjome laikytis saugumo reikalavimų, tačiau toks pats azartiškas, gyvas ir kūrybingas.
Moksleiviai skaitė jubiliejus švenčiančių autorių – Maironio „Pavasario balsų“ (šiemet minime ypatingą datą – pirmasis leidimas pasirodė prieš 125 m.); H. Nagio, P. Širvio, V. Šlaito, J. Kaupo, S. Šaltenio, A. Marčėno, S. Parulskio, V. Žilinskaitės, G. Morkūno, R. Šerelytės – kūrinius.

1c klasės mokiniai, Urtė Pranskaitytė ir Pijus Ereksonas skaitė V. Žilinskaitės ir G. Morkūno kūrybos ištraukas, M. Vainilaičio ir R. Skučaitės eilėraščius.
Moksleivių skaitymų klausėsi ir juos vertino kompetentinga aktorių komisija: Arnas Ašmonas, Dovydas Pabarčius, Goda Petkutė. Pirmą kartą renginyje dalyvavęs jaunų, aktyvių, kūrybingų aktorių sąstatas naujai pažvelgė į skaitovų pasirodymus, įvertino jų novatoriškumą ir išskirtinumą.

Įvertinus visus dalyvius mokyklos 1c klasės mokinė Urtė Pranckaitytė tapo laureate. Mokinę ruošė mokytoja Vygailė Vilkė.