Pirmokų netradicinė ugdymo diena

Netradicinio ugdmo dieną 1a ir 1b klasių mokiniai kartu su mokytojomis Egle Germanauskiene ir Violeta Mickevičiene vyko į Kauno rajone įsikūrusią šeimos įmonę „Žali Žali“, kurioje dalyvavo pažintinėje edukacijoje.

Edukacijos metu mokiniai susipažino su personažu Daiga Padaiga, įvairiomis sėklomis, jas lietė, ragavo. Ugdė smulkiąją motoriką atlikdami kūrybinę užduotį – piešė, rašė, klijavo gaminami asmenines vėliavas būsimam derliui. Susipažino su sėklų sodinimu praktiškai: ruošė dievožemį, laistė, sodino pradaigintas saulėgrąžas į savo pasiruoštą indą, kurį parasivežė namo.

Edukacijos pabaigoje pirmokai ragavo skanius glotnučius. Taip pat turėjo galimybę mokytis atsakomybės prižiūrėdami savo pasodintus „darželius“ savaitę po edukacijos. Po 7 dienų su artimaisiais skanaus savo pasodintus ir užaugintus daigelius.

Mokiniai dėkoja edukatorei Indrei Benevičienei už įdomią edukaciją, sveiką maistą ir gerus įspūdžius.