Pradinio ugdymo mokinių stovykla

Mokykloje buvo organizuojama vasaros stovykla „Mokykla kitaip“. Stovyklos metu mokiniai aktyviai dalyvavo veiklose, kurios buvo organizuojamos 1-4 klasės mokiniams.

Mokiniai kiekvieną dieną užsiimdavo vis kita edukacine veikla: kūrė muzikinius instrumentus, meno dienos metu, piešė dažais (kitomis įvairiomis priemonėmis), kūrė paveikslus. Aktyviai sportavo, atliko daug įvairių estafečių užduočių, žaidė futbolą, krepšinį, kvadratą bei begalę kitų įvairiausių žaidimų.

Mokiniai turėjo galimybę sukurti ir sudalyvauti savo šokio konkurse bei teatro vaidinime. Tyrinėti mokyklos teritorijoje esančius vabzdžius, augalus ir kitus gamtos objektus.

Stovykloje mokiniai atliko filmų peržiūras, kurių metu mokėsi analizuoti filmą, jį aprašyti bei papasakoti apie pagrindinius veikėjus ir juos iliustruoti.

Stovykloje kasdien vyko gudručių valanda, kurios metu mokiniai atlikinėdavo įvairias matematines užduotis.

Užbaigiant stovyklą mokiniai kartu su mokytojomis surengė pikniką mokyklos kieme. Pikniko metu visi kartu aptarė praleistą laiką stovykloje.

Veiklas organizavo mokytojos Rūta Račkauskaitė ir Edita Krajevienė.