Projektas „Ten, kur mano namai“

6a, 6b, 6c ir 7c klasių mokiniai su klasių vadovais Evelina Bujanauskiene, Algimantu Balčiumi, Ingrida Urbutiene ir Deimante Šarlauskiene dalyvavo projekto „Ten, kur mano namai“ renginyje – konkurse „Su Lietuva širdyje“.

Visos klasės įveikė I etapą dalyvaudamos nuotoliniame Proto mūšyje (Quizizz platformoje), kuriame buvo pateikti klausimai kultūros, papročių ir senųjų amatų temomis.

Klasių komandos sudarytos iš 10 klasės atstovų buvo pakviestos dalyvauti II etapo Tradicinių amatų kūrybinėje laboratorijoje. Jos metu mokiniai susipažino su lietuvių papročiais ir tradicijomis bei dalyvavo tautodailės kūrybinėse dirbtuvėse: skudučių gamyba (6b, 7c kl.) ir paukščių iš žolynų kūrimas (6a, 6c kl.).

Renginio metu buvo apdovanoti geriausiai I etape pasirodę 7c klasės mokiniai Eimantas Mačiulis ir Edas Kuprys, kurie gavo dovanų kuprines.