Sporto žaidynės MAGIS

Mokykloje vyko katalikiškų mokyklų sporto žaidynės „Magis“. Mokiniai galėjo išbandyti jėgas įvairiose komandinėse ir individualių sporto šakų rungtyse, ugdyti fizinę sveikatą.

Žaidynių tikslas padėti mokiniams patirti bendrystę ir džiaugsmą, vystyti ir tobulinti mokinių fizinį ir psichologinį potencialą, prisidedant prie brandesnio charakterio formavimo.

Žaidynėse dalyvavo Vilniaus Jėzuitų gimnazija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija, Kauno Vyturio gimnazija, Vilniaus Šv. Juozapo mokykla, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija, Marijampolės Šv. Cecilijos gimnazija, Kauno Juozo Urbšio progimnazija.

Žaidynes organizavo Lietuvos katalikiškojo ugdymo asociacija, įgyvendino Kauno Juozo Urbšio progimnazija.