„Sveikatiados iššūkis – 400 g. vaisių ir daržovių kasdien“

Mokyklos 3a ir 3c klasių mokiniai ir jų mokytojos Rasa Krivickienė ir Larisa Kolėdienė vykdė integruotą pasaulio pažinimo, dorinio ugdymo ir dailės sveikatinimo veiklą „Sveikatiados iššūkis – 400 g. vaisių ir daržovių kasdien“.
Mokiniai džiaugėsi galėdami dalyvauti įvairiose veiklose: turėjo įveikti kriaušės labirintą, surasti ir parašyti reikiamą daržovę ar vaisių, atpažinti daržovę ar vaisių pagal pjūvį, serviruoti vaisių ar daržovių lėkštę, atpažinti pasislėpusią daržovę dėžėje, sukurti šūkį ir paruošti plakatą.
Buvo smagu atlikti įvairias užduotis, toliau tęsti pažintį su įvairiais vaisiais ir daržovėmis. Dar vis yra su kuo susipažinti, kad paįvairintų savo kasdieninį maistą vaisiais ir daržovėmis. Šiemet labiau susipažino su kaliarope ir papaja.
Mokiniai ne tik smagiai leido laiką, bet ir vėl pasižadėjo nepamiršti gardžių vaisių ir daržovių valgyti kasdien.
Dėkojame tėveliams, kurie suruošė vaikams lauknešėlius į mokyklą.
Kviečiame balsuoti už 165 skaičių „Sveikatiados“ konkurse:⤵️