Sveikos gyvensenos iššūkiai

1b, 2b, 2c ir 4c klasių mokiniai dalyvavo Kauno miesto švietimo įstaigų pradinio ir ikimokyklinio ugdymo renginyje „Iškeisk saldainį į daržovę“.

• Pirmokai savo jėgas išbandė kliūčių ruože su daržovėmis, aptarė sveiko maisto piramidę bei ragavo pomidorų sultis, paprikas ir pomidorus.
  • Antrokai minė mįsles apie daržoves, vaišinosi ir aiškinosi, kokia gi vitaminų gausa slypi daržovėse.
  • Ketvirtokai dalyvavo nuotolinėje pamokoje „Įdomioji pamoka“, kurioje papildė žinias apie tvarumą, ekologiją bei sveiką mitybą. Varžėsi Kahoot viktorinoje apie daržoves. Vaišinosi ir domėjosi daržovių įvairove ir patys kūrė mįsles apie jas.
  • Mokiniai vieningai sutarė, kad iškeisti saldainį į daržovę tikrai verta!

Veiklas organizavo mokytojos Violeta Mickevičienė, Aistė Kavaliauskaitė, Larisa Kolėdienė, Loreta Urbonavičienė.