1-4 kl. mokinių PIRMŪNŲ ŠVENTĖ

Mokykloje vyko 1-4 klasių mokinių pirmūnų šventė. Renginio metu paskatinti puikius akademinius rezultatus per mokslo metus pasiekę mokiniai.

Džiaugiamės puikiu pradinio ugdymo mokytojų darbu. Tariame didelį ačiū visoms mokytojoms: Eglei Germanauskienei, Violetai Mickevičienei, Rūtai Račkauskaitei, Vidai Guogienei, Aistei Kavaliauskaitei, Larisai Kolėdienei, Arijanai Klimavičienei, Linai Elenai Gustaitienei, Raimondai Rakauskienei, Kristinai Bareikienei, Editai Krajevienei ir Loretai Urbonavičienei.

Mokyklos 1-4 klasių pirmūnai:

• 1a klasės mokiniai: Augustė Anilionytė, Ela Armalaitė, Rūta Čereškaitė, Tijus Teodoras Dapkūnas, Augustas Gineika, Luknė Šilanskaitė.
  • 1b klasės mokiniai: Andrėja Baranauskaitė, Dominykas Dručiūnas, Aurėja Korickytė, Urtė Pranckevičiūtė, Gytis Ramanauskas, Estela Raugevičiūtė.
  • 1c klasė mokiniai: Jonė Kajackaitė, Vytė Beržinskaitė, Vykintas Leita.
  • 2a klasės mokiniai: Nojus Janulis, Ieva Pakštytė, Martynas Rysivas, Simas Skučas, Liepa Tamošiūnaitė.
  • 2b klasės mokiniai: Luknė Čepauskaitė, Adriana Juodvalkytė, Luka Juškevičiūtė, Pijus Pankūnas, Motiejus Ručinskas.
  • 2c klasės mokiniai: Augustė Butauskaitė, Danielius Kanapienis, Ainoras Korickis, Džiugas Litvinas, Arnas Žeimys.
  • 3a klasės mokiniai: Kajus Bieliauskas, Aronas Kanišauskas, Gustė Markevičiūtė, Lukas Piliutis, Austėja Šilanskaitė.
  • 3b klasės mokiniai: Mantas Bajerčius, Laimis Celskis, Jokūbas Kucuk.
  • 3c klasės mokiniai: Gabrielė Dručiūnaitė, Urtė Pranskaitytė, Pijus Ereksonas, Vakaris Vytis Kriščiūnas.
  • 4a klasės mokiniai: Domantas Bilevičius, Augustas Alionis, Audrė Radvilė Šimonytė, Gabija Stoškutė.
  • 4b klasės mokiniai: Marija Drumstaitė, Emilijus Klimas, Vilius Ramanauskas, Liepa Gurskaitė, Livija Ulinauskaitė.
  • 4c klasės mokiniai: Ugnė Garliauskaitė, Emilija Muliarovaitė, Artūras Kundelis, Gustas Lotužis, Nida Virbickaitė, Dovydas Zabiela, Jorė Krevnevičiūtė.