Nuotraukų su augintiniais konkursas

Mokyklos mokiniai, tėveliai ir mokytojai dalyvavo nuotraukų su augintiniais konkurse, kuris skirtas „Šuns dienai“. Konkurso rezultatai:

1. Kajus Nevedomskis 1b klasė;
  2. Mokytojas Sergej Kozlov;
  3. Luknė Rimkutė 4c klasė;
  4. Kamilė Kovalenkovaitė 5b klasė;
  5. Artūras Kundelis 4c klasė;

Balandžio 25 dieną mokykloje įvyko nuotraukų konkurso skirto „Šuns dienai“ apdovanojimai. Dailininkė Aušrinė Klovaitė vedė dailės pamoką dešimčiai mokinių, kurių augintinių nuotraukos surinko daugiausiai paspaudimų „patinka“. Lietuvos kinologų draugijos iniciatyva, nuo 2016 metų balandžio 24-ąją Lietuvoje minima Šuns diena. Balandžio 24 dienos misija – keisti visuomenės požiūrį į augintinius, akcentuojant, kad meilė, visų pirma, reiškia atsakomybę.

Akciją mokykloje koordinuoja socialinė pedagogė Egidija Stankuvienė.

Už dovanas dalyviams dėkojame Lietuvos kinologų draugijai, „Hipika“ „Kika“, veterinarijos klinikai „Vetvila“, „MeatMeal“, „Fito Veta“.