7–8 kl. mokinių rusų (užsienio ir gimtosios) kalbos meninio skaitymo konkursas „Mažųjų eilės rusų kalba“

Mokykloje vyko Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7–8 klasių mokinių rusų (užsienio ir gimtosios) kalbos meninio skaitymo konkurso „Mažųjų eilės rusų kalba“.

Konkursą organizavo Kauno švietimo inovacijų centras ir Kauno miesto rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos metodinis būrelis.

Konkursu siekta ugdyti kūrybingą, mąstančią ir iškalbingą individualybę; ugdyti mokinių meninio skaitymo įgūdžius; atskleisti mokinių kūrybinius gebėjimus; skatinti viešojo kalbėjimo kompetenciją.

Susirinkusius meninio skaitymo konkurso dalyvius, mokytojus ir svečius pasveikino mokyklos direktorė Rima Špakauskaitė-Kučinskienė ir 4c klasės mokiniai.

Konkurse dalyvavo Kauno Tado Ivanausko progimnazijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos, Kauno Žaliakalnio progimnazijos, Kauno Juozo Urbšio progimnazijos, Kauno jėzuitų gimnazijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjaus, Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos, Kauno Suzuki progimnazijos, Kauno tarptautinės gimnazijos, VDU „Atžalyno“ progimnazijos, Kauno Senamiesčio progimnazijos, Kauno Palemono gimnazijos, VDU klasikinio ugdymo mokyklos, Kauno Pilėnų progimnazijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos, Kauno Simono Daukanto progimnazijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos, KTU Vaižganto progimnazijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos, Kauno Veršvų gimnazijos mokiniai.

Skaitovus vertino meninio skaitymo konkurso komisija:

• Inga Rakauskienė – Kauno „Aitvaro“ mokyklos rusų kalbos mokytoja metodininkė (komisijos pirmininkė);
  • Ala Kakoškina – Kauno Juozo Urbšio progimnazijos rusų kalbos mokytoja metodininkė;
  • Rita Petrauskienė – Kauno Veršvų gimnazijos rusų kalbos mokytoja metodininkė;
  • Irina Jermoškina – Vytauto Didžiojo universiteto klasikinio ugdymo mokyklos rusų kalbos mokytoja metodininkė;
  • na Jumatova – Kauno tarptautinės gimnazijos rusų kalbos mokytoja ekspertė.

Sveikiname 7a klasės mokinę Adriją Macijauskaitę laimėjusią I-ąją vietą vykusiame konkurse. Mokinę ruošė rusų kalbos mokytoja Ala Kakoškina.

Dėkojame konkurso organizacinio komitetui: rusų kalbos mokytojai Alai Kakoškinai; lietuvių kalbos mokytojai Irmai Telšinskaitei; informacinių technologijų mokytojai Evelinai Bujanauskienei; muzikos mokytojui Algimantui Balčiui; konkurso vedėjams Aistei Matusevičiūtei (8a kl.) ir Juliui Jakoniui (8b kl.) ir 8a klasės mokiniams už konkurso organizavimą mokykloje.