Edukacija apie knygas

1a ir 1c klasių mokiniai kartu su mokytojomis Rasa Bražinske ir Larisa Kolėdiene lankėsi mokyklos bibliotekoje kur dalyvavo edukacijoje – Aš draugauju su knyga.
Mokyklos bibliotekininkė Aldona Kerzienė supažindino pormokus su mokyklos bibliotekoje esančių knygų įvairove. Parodė dideles ir mažas, senas ir labai retas knygas, leido jas pavartyti. Papasakojo, kaip tokioje gausybėje susirasti norimą knygą.
Pažiūrėję filmuką apie tai, kaip gimsta knyga, mokiniai suprato, kodėl knygas reikia saugoti ir tausoti.
Išsiaiškinę, kokią naudą kiekvienam žmogui teikia knygų skaitymas, pirmokėliai panoro ir patys tapti mokyklos bibliotekos skaitytojais.
Dėkojame mokyklos bibliotekininkei Aldonai Kerienei už įdomią pamoką ir šiltą bendravimą.