Edukacijos sveikos mitybos skatinimui

Mokyklos pirmokai su mokytojomis Violeta Mickevičiene, Giedre Rainiene, Egle Germanauskiene dalyvavo sveiko maisto edukacijoje. Akcijos metu mokiniai stebėjo lėlių spektaklį „Tigro pusryčiai“. Tai dviejų profesionalių lėlių teatro aktorių sukurtas spektaklis vaikams pagal A. A. Milne kūrinį „Pūkuotynėje“.
Po spektaklio su pirmokais buvo diskutuojama apie tinkamos mitybos įpročius bei jų atsineštus į spektaklį užkandžius. Kuriuos grįžę į klasę ir nusiplovę rankas su malonumu suvalgė. Labai smagu buvo, kad mokiniai turėjo galimybę paliesti lėles ir nusifotografuoti su aktoriais.
Dėkojame 1b klasės mokinės Lėjos Mankutės mamytei Linai Mankei už pasiūlytą edukaciją, kuri pagilino pasaulio pažinimo temą „Sveikai maitinamėsׅ“.