Europos kalbų diena mokykloje

• Rugsėjo 26 d. vyksiančios Europos kalbų dienos proga mokykloje  buvo vykdomas projektas „Mokinys mokiniui“, kurio tikslas – suteikti mokiniams galimybių perteikti patirtį ar jos pasisemti iš kitų mokinių. Vykdant projektą dėmesio centre buvo pradinių klasių mokiniai. Šventinės dienos proga pradinių klasių mokiniai kiekvienos pamokos metu sulaukė svečių. Užsienio kalbų mokytojai su 5-10 klasių mokiniais atėjo pasidalinti užsienio kalbų patirtimi su pradinių klasių mokiniais!
  • Mokyklos 8c klasės mokiniai šiai dienai papuošė mokyklos fojė, papuošimai skirti Europos kalbų dienai! Fojė papuoštas Europos ir kitų žemynų šalių vėliavomis. Taip demonstruojant kultūrų pažinimo svarbą ir kalbų įvairovę pasaulyje! Taip pat iš mokiniai rengė projektinį darbą, kurio užduotis sukurti Babelio bokštą, kuris simbolizuotų kalbinę įvairovę pasaulyje.
  • Visą dieną mokykloje pertraukų metu skambėjo muziką įvairiomis kalbomis, kurių yra mokoma mokykloje!
  •  Anglų kalbos mokytojos Ingrida Urbutienė, Žaneta Stasevičienė ir Kristina Bareikienė per Europos kalbų dieną organizavo išskirtines anglų kabos pamokas, kurių metu mokiniai įgyvendino projektus:
    • projektas – dėlionė „Europa mano širdyje“ buvo įgyvendinamas su mokyklos pirmokais;
    • projektas – dėlionė „Europos vėliavos“;
    • projektas „Europos kalbų medis“.